Gréckokatolícka cirkev
farnosť Levoča

Najkrajším pomenovaním Boha je milosrdenstvo. To nech vzbudí veľkú dôveru aj uprostred plaču.
Ján XXIII.


hwww.lifenews.sk

Vyveska

www.kumran.sk

www.magnificat.sk

www.forumzivota.sk

spz.pavolmaria.org

www.cbreurope.sk

www.instituteofleoxiii.org


Canberra 26. septembra (TK KBS/RV CZ) - Návrh zákona o legalizácii homosexuálnych zväzkov neprešiel snemovňou reprezentantov austrálskeho parlamentu. ::čítať ďalej::

Uverejnené: 26.09.2012
Autor: TK KBSĽutina 25. septembra (TK KBS) - Bazilika minor v Ľutine v pondelok 24. septembra už po štvrtýkrát privítala kňazov Gréckokatolíckej cirkvi na Slovensku na ich metropolitnej púti. Kňazi a ich manželky svojou hojnou účasťou vytvorili sláviace spoločenstvo modliacich sa a počúvajúcich učeníkov a potvrdili, že túto púť, ktorej tradícia vznikla v Roku kňazov, prijali ako niečo, čo je im vlastné a blízke. ::čítať ďalej::

Uverejnené: 26.09.2012
Autor: o.Ľubomír PetríkPrešov 25. septembra (TK KBS) - V nedeľu 23. septembra popoludní navštívil Mons. Jána Hirku, prešovského emeritného biskupa, vladyka Cyril Vasiľ, arcibiskup, sekretár Kongregácie pre východné cirkvi v sprievode prešovského arcibiskupa a metropolitu vladyku Jána Babjaka. Spolu s nimi prišiel aj otec vladyku Cyrila, ktorý je gréckokatolíckym kňazom na dôchodku. ::čítať ďalej::

Uverejnené: 26.09.2012
Autor: o. Andrej RusnákBratislava 28. augusta (TK KBS) - Konferencia biskupov Slovenska zaslala ministrovi zahraničných vecí SR zásadné pripomienky k Dodatku k Štatútu Rady vlády SR pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť. Vo svojom liste zároveň KBS navrhuje, aby Vláda Slovenskej republiky návrh na prijatie Dodatku k Štatútu Rady vlády SR pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť zamietla. ::čítať ďalej::

Uverejnené: 03.09.2012
Autor: TK KBSBratislava 1. septembra (TK KBS) - Dňa 31. augusta kópia ikony Panny Márie Częstochowskej prekročila hranice Českej republiky a popoludní ju na jej prvej slovenskej zastávke – v bratislavskom Kostole Sv. Rodiny - privítal tamojší farár Ján Duc. „Cítime, že si nevieme pomôcť sami. ::čítať ďalej::

Uverejnené: 03.09.2012
Autor: Fórum životaDnes je Sobota 19.septembra 2020.
Dnes oslavuje meniny Konštantín
Zajtra oslavuje meniny Luboslav/Luboslava

Najbližšia liturgia Levoča:
Nedeľa 20.09 o 9:30 hod

Najbližšia liturgia Sp.Podhradie:
Nedeľa 20.09 o 8:00 hod

Najbližšia aktivita:

Najbližšia akcia:

Partnerske stránky: www.fartore.sk, Farnosť Malcov